Salıcı İzmir adayı için tarih verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Örgütü ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ile ilgili tarih verdi.

POLİTİKA 17.12.2018, 09:31
Salıcı İzmir adayı için tarih verdi

Habertürk'ten Kübra Par'a konuşan Oğuz Kaan Salıcı, İzmir adayının Ocak ayında açıklanacağını belirtti. İzmir'de seçimlerin kolay geçeceğini de söyleyen Salıcı İzmir adayı ile ilgili şu ifadeleri kullandı; "Birçok ismin geçmesi gayet güzel. İstanbul için talip olan çok sayıda CHP’li arkadaşımız var. Bu, kazanma duygusunun aday adayı olan arkadaşlarımız üzerinde oluştuğunu gösteriyor. İzmir daha heyecansız bir seçim; AK Parti’nin neredeyse imkânsız bir yarışa girdiği, ithal bir aday getirdiği bir seçim. Dolayısıyla CHP’nin halihazırda ilçe belediye başkanı olan arkadaşlardan aday adayları var. Onun dışında, şu anda partide bir görevi olmayan ama böyle bir pozisyona talip olan arkadaşlar var ya da başka arkadaşlarımız da var." 

İzmir adayının ne zaman açıklanacağı sorusuna da  Salıcı "İzmir’in bu parti meclisine geleceği kanaatinde değilim. Ocak ayı içinde olacağını düşünüyorum." diyerek cevap verdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?