Mobbinge uğrayan İleri'ye, ÖDP'li Taş'tan destek mesajı

ÖDP Eski Genel Başkanı Alper Taş, Bergama Belediyesi'nde mobbinge maruz kalan kütüphane görevlisi Aydın İleri'ye destek oldu. Twitter hesabından "Sevgili Aydın İleri'ye de Adalet" mesajı paylaşan Taş, belediyenin yaptığı yanlıştan dönmesini beklediklerini söyledi.

POLİTİKA 21.08.2019, 12:51
Mobbinge uğrayan İleri'ye, ÖDP'li Taş'tan destek mesajı

GÜLSEN CANDEMİR / İZ GAZETE- İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına destek verdiği için çalıştığı Bergama Belediyesi'nde mobbinge maruz kalan kütüphane çalışanı Aydın İleri'ye destek mesajları gelmeye devam ediyor. Son olarak Özgürlük ve Dayanışma Partisinin Eski Genel Başkanı Alper Taş, twitter hesabından İleri'ye destek mesajı attı. Belediye yönetiminin 31 Mart'taki yerel seçimlerde CHP'den AKP'ye geçmesinin ardından mobbinge maruz kalan, bodrum katta havasız bir alanda arşiv görevi verilen Aydın İleri, en son fiziksel şiddet gördüğünü ileri sürdüğü İnsan Kaynakları Müdürü Ş.T.'den şikayetçi olmuştu.

PARTİZANLIĞA SON VERİN!

İz Gazete'ye konuşan Alper Taş ise; Kütüphane konusunda kendisini geliştirmiş olan Aydın İleri'ye yapılanları doğru bulmuyoruz. Ekrem İmamoğlu'na destek verdiği için baskı uygulanamaz. Belediye yönetimi partizanlık yapmamalı, liyakata göre davranmalıdır." diyerek belediyeye çağrıda bulundu.

Yorumlar (1)
Musa yıldız 1 yıl önce
Egemen olduklarını sananlar bu sanılarının hesabını bir gün vermek zorunda kalacaklar.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208