MHP’li vekilin özlü sözleri, 19 bin liralık Pazar kombininin gölgesinde kaldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a "Ezer geçeriz diyerek tehdit savuran MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, twitter paylaşımında üstündeki 12 bin liralık eşofman ve 7 bin liralık gözlükle sosyal medyada gündem oldu.

POLİTİKA 04.10.2020, 21:19
MHP’li vekilin özlü sözleri, 19 bin liralık Pazar kombininin gölgesinde kaldı

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, bugün sabah saatlerinde kendi üretimi olan tuhaf bir özlü söz paylaştı ancak gündem olan üzerindeki 19 bin TL’lik Pazar kombini oldu.

Dün, MHP’li Erkan Haberal ile Ankara Büyükşehir Belediyesi arasındaki gerginlik ardından Twitter hesabından Mansur Yavaş’ı “Ezip geçmekle” tehdit eden Ersoy, bugün de kıyafetleriyle gündeme geldi.

Baki Ersoy, bu sabah Twitter hesabından aracı içinde çekilmiş fotoğrafıyla "Her sabah iki seçeneğiniz var. Ya hayallerinizle birlikte uyumaya devam edeceksiniz. Ya da uyanıp hayallerinizi kovalayacaksınız. Hayırlı Pazarlar" paylaşımını yaptı. Mansur Yavaş'la ilgili sözleri nedeniyle tepki çeken Baki Ersoy, paylaştığı fotoğrafında üzerindeki 12 bin liralık Prada eşofman ve 7 bin liralık Zilli gözlük nedeniyle de sosyal medyada gündem oldu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?