'Manisalı gençler' Kemal Kılıçdaroğlu ile ne görüştü?

'Manisalı Gençler' CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

POLİTİKA 11.12.2018, 17:22 12.12.2018, 16:37
'Manisalı gençler' Kemal Kılıçdaroğlu ile ne görüştü?

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Kamuoyunda 'Manisalı Gençler' olarak bilinen Sema Taşar ve arkadaşları, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. CHP Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'ın da bir dönem avukatlığını üstlendiği gençler Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleşen görüşmede yandaş Yeni Asır gazetesinin Sema Pekdaş'ı hedef göstermesi hakkında konuştu.

KILIÇDAROĞLU BÜYÜK BİR DİKKATLE DİNLEDİ

Yandaş Yeni Asır gazetesinde çıkan Sema Pekdaş'a yönelik manüpülatif haberlere ve bütün asılsız iddialara karşılık CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na işin aslını anlattılar. Ayrıca Sema Pekdaş'ın her zaman yanlarında olduğunu, onun yürekli ve cesur bir kadın olarak her zaman haksızlıklarla mücadele ettiğini söylediler. Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Manisalı gençlerden Sema Taşar ve arkadaşlarını büyük bir ilgi ile dinlediği öğrenildi.

Yorumlar (4)
Yıldız 2 yıl önce
Yeniasır değil yalanasr olmalı adı
Levent Göktaş 2 yıl önce
Benim ailem cumhuriyet kurulduğundan beri CHP li kardeşimde Manisa davasında yargılandı. Ben aileme yıllardır CHP diğer partilerden bir farkı olmadığını anlatıyorum. Sanırım bu defa anlatmama gerek kalmayacak çünkü CHP kendi umut hırsız ve dolandırıcısini yandaş medya yazdı diye savunuyor. Evet 450 seçmeni olan ve bugüne kadar ki seçimlerde CHP ye 450 oy çıkaran Kınık taştepe köyünden oy vermeyecek çünkü sizler. Sorgulamadan araştırmadan yanlış yapanı savunuyorsunuz.
kemal can 2 yıl önce
ben bu yazılanlar nedeniyle değilde, Sema pektaş konaka tek çivi çakmadı.Beş yılı heba etti.Öz ve öz CHP lileri işten attı sürgün etti.Belediyeye aldıkları hep EMEP'li ÖDP 'liler oldu. Sema hanım gerçekten başarısız, bu işin ehli değil. Kendisinde belediye başkanlığı yapabilecek vizyon yok. Kısacası ben bir 5 yıl daha konak'ın işin ehli olmayan birisine teslim etmesini ne vicdanım nede CHP li bir vatandaş seçmen olarak kabul edemem.Konakta değişim şart....................
Levent Göktaş 2 yıl önce
Yandaş medyanın yayınladığı haberler tamamen doğrudur. Bu madurlar yıllardır CHP oy bahçesi ben CHP nin diğer partilerden bir farkı olmadığını bildiğim halde oy verdim. Köyüm de 450 liyi aşkın seçmenin fire siz CHP oy veriyordu bu olaydan sonra partiyi değiştirme zamanı geldi sanırım. Bizim sahtekar insanları savunan bir partiyle işimiz olmaz.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
12°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?