Kongre kürsüsünden Kılıçdaroğlu’nun kimi desteklediğini açıkladı

​​​​​​​Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar İlçe Kongresi’nde konuşan CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü söyledi.

POLİTİKA 14.12.2019, 12:23 14.12.2019, 12:28
Kongre kürsüsünden Kılıçdaroğlu’nun kimi desteklediğini açıkladı

İZ GAZETE – Cumhuriyet Halk Partisi’nde ilçe kongreleri hareketli başladı. Seferihisar İlçe Kongresi’nde konuşan CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü söyledi.

‘OYUMU DENİZ YÜCEL’E VERECEĞİM’

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Atila Sertel, kongredeki konuşmasında "Bizler mutevazi olmalıyız, insan sevdasıyla dolu olmalıyız. Siyaseti insanla birlikte yaptığımızı unutmamalıyız. Bütün makamların gel geç olduğunu bilmemiz gerekir. Partimizi iktidar yapmak için bütün zorlukları beraber aşmalıyız. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile buraya gelmeden önce oturdum. Ben hiçbir ekibe bağlı değilim, sizinle ekibim. Sizden bir şey öğrenmem gerekir. Ben geçen dönem Deniz Yücel’e destek verdim. ‘Şimdi ne yapacağız’ dedim. O da bana ‘Aynen Deniz Yücel ile devam edeceğiz’ dedi. Bu Deniz Yücel’e üstten bir destek olarak algılanmamalı. Adaylar çıkar yarışır ama ben kongrede bir oyumu Deniz Yücel’e vereceğim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?