Konak Meclis Üyesi adayı Korkmaz'dan seçim ofisi açılışı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Abdül Batur, Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Gençlik ve Kadın Örgütü, İzmir Milletvekili Ednan Arslan, meclis üyesi adaylarının, eski İlçe Başkanı Uğur Yelekli ve sendika temsilcilerinin katılımıyla seçim ofisi açılışı gerçekleştirdi.

POLİTİKA 11.03.2019, 13:04
Konak Meclis Üyesi adayı Korkmaz'dan seçim ofisi açılışı

Genç Meclis Üyesi Adayı Kerem Rubil Korkmaz’ın Atamer Mahallesi’ndeki seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi. Gençlik örgütünün ve bölge halkının imece usulü açtıkları seçim ofisi, hedeflenen %65 oy oranının alınabileceğini bir kez daha gösterdi. İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Belediye Başkan Adayı Abdül Batur ve Milletvekili Ednan Arslan konuşmalarında; gençliğin yerinin Konak’da farklı olduğunu, genç temsiliyetinin emek eksenli olduğunu, belediye meclisinin bu dönem daha farklı ve canlı bir Konak yaratacaklarını dile getirdiler.

Açılış sonrası genç arkadaşları ile bir araya gelen Korkmaz, “Buradaki seçim ofisinin tüm ofislerden bir farkı var. Genç yoldaşlarım bu seçim ofisinde sizin alın teriniz ve emeğiniz var. İmece usulü ile açılan bu ofis, bireysel olarak benim değil; gecesini gündüzüne katan Cumhuriyet Halk Partisi Konak Gençlerinin, Gültepe gençlerinin evidir. Benim adaylığım da yine bireysel değil; buradaki tüm arkadaşlarımın adaylığıdır. Ve bu bilinçle, heyecanla, inançla diyoruz ki; Büyükşehir’de Tunç Soyer’i, Konak’ımız da Abdül Batur’u rekor oylarla seçtireceğiz. Martı sonu sadece bahar  değil, emeğin, alın terinin ve gençliğin zaferi olacak” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
17°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?