Kocaoğlu yeniden aday olacak mı? Böyle yanıt verdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, kendisine yöneltilen 'adaylık' sorusuna “Adaylık daha belli değil" yanıtını verdi.

POLİTİKA 23.07.2018, 12:34 23.07.2018, 14:15
Kocaoğlu yeniden aday olacak mı? Böyle yanıt verdi

İZ GAZETE - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ulusal Kanal’da yayınlanan ‘Ege Gündemi’ programında konuştu. Yurt Gazetesinden, Özgür Tuğrul'un haberine göre,Kocaoğlu, kendisine yöneltilen, ‘Yerel seçimlerde aday olacağınızı açıkladınız. Yeni dönemde çalışmaları hangi seviyeye getirmeyi düşünüyorsunuz?’sorusuna şu yanıtı verdi:

“Adaylık daha belli değil. Üretimin arttırılması, kalitenin arttırılması, paketleme tesislerinin kurulması, pazarlama faaliyetleri, satış süresini uzatmak için soğuk hava depolarının kurulması, bölge hallerinde kooperatifler şemsiyesinde pazarlamanın sağlanması gibi çalışmaları gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Bayındır Çiçek Kooperatifi Hollanda’ya ürün gönderiyor. Aynı şekilde Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi de üretim ve pazarlama yapıyor. İhracat da kendiliğinden başlamış oluyor. Organik tarım uygulamalarını gerçekleştirdikçe ihracata yönelmeyi ve ürünleri değerlendirmeyi amaçlıyoruz."

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
11°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?