Kocaoğlu'nun etkinliğine Buğra Gökçe talimatı

Kocaoğlu’nun bugün katılacağı tanıtım toplantısına İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe, Büyükşehir’de görevli personellerin katılmasını istedi.

POLİTİKA 17.01.2019, 12:31
Kocaoğlu'nun etkinliğine Buğra Gökçe talimatı

TUGAY CAN / İZ GAZETE –  Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından 1 Ekim tarihinde verdiği ‘aday olmayacağım’ sözünde durmayarak tekrar aday olduğunu açıklayan Kocaoğlu’nun bugün katılacağı Gaziemir- Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm tanıtım toplantısı için İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe’den talimat geldi.

Gökçe’nin İzmir Büyükşehir Belediye işçilerine mesaj ile ulaşıp Kocaoğlu’nun Kocaoğlu’nun katılacağı Gaziemir- Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm tanıtım toplantısı için Gaziemir’de bulunan Yeni Fuar alanına çağırdığı öğrenildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Parti Meclisi toplantısı öncesinde Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmüş, görüşmenin ardından 1 Ekim tarihinde aday olmayacağını açıklamasına rağmen yeniden ‘adayım’ demişti.

İzmir kamuoyu Kocaoğlu’nun bu çıkışını konuşurken bugün önemli bir gelişme yaşandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe’nin talimatıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan tüm personelin Aziz Kocaoğlu’nun katılacağı Gaziemir- Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm tanıtım toplantısı için Gaziemir’de bulunan Yeni Fuar alanına çağrıldığı öğrenildi.

Yorumlar (2)
Yıldırım 10 ay önce
Çocuk oyuncağımı bu arkadaş aday değilim diyorsunuz son anda tüm değerleri altüst ediyorsunuz İzmir demokrasinin kalesi ama İzmir CHP nin torbasındaki keklik değildir
Kamıl inal 10 ay önce
İzmirimizi toparlayacak tek kısı kamil okyay sındır
banner96
banner177
11°
sisli
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü