Kocaoğlu'ndan 30 ilçe listesine beklenen açıklama

Gazetemizin Genel Merkez kaynaklarından edindiği bilgilerle hazırladığı haberle ilgili İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan açıklama geldi.

POLİTİKA 05.11.2018, 13:18 05.11.2018, 13:36
Kocaoğlu'ndan 30 ilçe listesine beklenen açıklama

İZ GAZETE -  Gazetemizin Genel Merkez kaynaklarından edindiği bilgilerle hazırladığı haberi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu beklendiği üzere yalanladı. Kocaoğlu açıklamasında haberimizin 'asparagas' olduğunu iddia etti. Kocaoğlu,  "15 yıldır her türlü sınavdan geçmiş, tüm engellemelere rağmen çizgisini ve duruşunu değiştirmemiş bir Başkan üzerinden manipülasyon yapmaya doymayanlara, sahte listeler üzerinden yıpratmaya çalışanlara en güzel cevabı İzmirli hemşehrilerimiz verecektir. Asılsız haberlerin içine yerleştirilen 'duyum alındı' türünden ifadelerin Türkçe'deki karşılığı 'dedikodu'dur. İzmirli hemşehrilerim, gerçeklerle dedikoduları birbirinden ayırabilecek kadar zekidir." ifadelerini kullandı.

KOCAOĞLU'NUN LİSTESİNİ AÇIKLAMIŞTIK

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ümit Kartal imzası ile yayınlanan haberde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, Cumhuriyet Halk Partisİ Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na İzmir'in 30 ilçesi ile ilgili önerdiği adaylar yer almıştı. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
19°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?