Kocaoğlu: 'Kırgınlıklar varsa harç olmaya çalışacağız'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için adayını belirlediği Kınık'a giderek adaylığı açıklanan Ahmet Özkan'a başarılar diledi.

POLİTİKA 21.01.2019, 16:26
Kocaoğlu: 'Kırgınlıklar varsa harç olmaya çalışacağız'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 31 Mart yerel seçimleri için adaylarını belirlediği 4 ilçeye yönelik destek ziyaretlerine Kınık'tan başladı. Kınık'ta büyük bir kalabalık tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Aziz Kocaoğlu, "4 ilçemizin belediye başkan adayı belli oldu.

Bunlardan biri de Kınık. Adayımız Ahmet Özkan'a başarılar dilemek ve burada üzerimize ne düşüyorsa yapmak üzere adayımız ve ilçe başkanımızla görüşmeye geldik. Ziyaret sebebimiz budur. Benim aday adaylığım farklı bir konudur. Kınık'ta yerel yönetime Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını çekmek için yapmamız gereken çalışmaları görüşmek üzere geldik. Kınık'ta seçimi yeniden kazanmak için burada kapı kapı çalışmaya hazırım. Kırgınlıklar varsa harç olmaya çalışacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
32°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?