Kocaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu İzmir'e davet etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, davetini geri çevirmedi. Kılıçdaroğlu'nun, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Karantina Meydanı'nın açılış törenine katılması bekleniyor.

POLİTİKA 18.12.2018, 12:17
Kocaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu İzmir'e davet etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak, İzmir'e davet etti. Mustafa Kemal Sahil Bulvarı düzenlemesi sonrası yapılacak olan açılış törenine davet edilen Kılıçdaroğlu'nun, Kocaoğlu'na, açılışa katılacağını söylediği öğrenildi.  Hizmete açıldığında kıyı ile buluşan geniş bir meydan özelliği kazanacak olan 6 kilometre uzunluğundaki Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nın açılış tarihi, Kemal Kılıçdaroğlu'nun programına göre belirlenecek. 

'SEÇİMLE ALAKALI BİR ŞEY KONUŞMADIK'

Bulvardaki çalışmaları tamamladıklarını söyleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, gazetecilere bilgi vererek, "Karantina'daki meydanı hazırladık bitti. Genel başkanımızın katılımı ile açmak istiyoruz. Kendisini davet etmek için telefonla aradım. Seçimle alakalı bir şey konuşmadık. Açılışa gelecek, programını ayarladığında bildirecek. Biz de açılış tarihini belirleyeceğiz. Bunu programına alacağını ve bildireceğini söyledi. Bekliyoruz" dedi. 

DHA

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
24°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?