Kocaoğlu, İyi Partililerle buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geçen hafta Milliyetçi Hareket Partisi ile başladığı siyasi parti temsilciliklerine ziyaret turunu İyi Parti ile sürdürdü.

POLİTİKA 15.11.2018, 15:58
Kocaoğlu, İyi Partililerle buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, her seçim öncesi geleneksel olarak düzenlediği siyasi partilerin il başkanlıklarına ziyaret turunu sürdürüyor. Geçen hafta MHP İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu'nun adresi bu kez İYİ Parti oldu.

İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Aziz Kocaoğlu, yeni atanan yönetime başarılar dileyerek, "Ülkemize, kentimize ve partimize hayırlı olsun" dedi. Başkan Aziz Kocaoğlu yerel seçim sürecinin de daha önceki yıllarda olduğu gibi gerilimden uzak dostça bir havada geçmesini diledi. İl Başkanı Kırkpınar ise nezaketinden dolayı Başkan Kocaoğlu'na tüm teşkilatı adına teşekkür etti. Başkan Kocaoğlu ile aile büyüklerine uzanan bir dostlukları olduğunu dile getiren Kırkpınar, "Sayın Başkan düğünümüze, cenazemize gelmiş, hastalarımızı ziyaret etmiş. Çok kadirşinas bir büyüğümüz, bir ağabeyimizdir" diye konuştu.

Yorumlar (1)
SELANİK'Lİ 2 yıl önce
Valla Başkan Seni Çok İyi Tanırım.Rahmetli Ahmet Priştina Ölmeseydi Bu Makamı Göremezdin.Alaattin Yüksel Sayesinde Bu Günleri'de Görebildin.Bence Yüksel ÇAKMUR Yada İZMİR in Sorunlarını İyi Bilen Başka Birisi Olsaydı İZMİR Şimdi Çok Daha İyi Yerlerde Olurdu.Bence Bu Makamı Hiç Dolduramadın,Hiç Kusura Bakma!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
18°
az bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?