Kılıçdaroğlu ziyaret etti, MHP yine durmadı

Türk Tabipleri Birliği'nin kapatılmasını savunan MHP, bu kez de TTB'yi ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı.

POLİTİKA 22.09.2020, 14:19
Kılıçdaroğlu ziyaret etti, MHP yine durmadı

MHP yönetimi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türk Tabipleri Birliği'ne (TTB) gerçekleştirdiği ziyaret sonrası Kılıçdaroğlu'nu ve bir kez daha TTB'yi hedef aldı.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman imzalı açıklamada, MHP'nin kapatılma çağrısı karşısında siyasi partilerin TTB'nin yanında yer almasına ilişkin "İhanette birleşmek üzere programlanmış olan particiklerin Türkiye’nin ve Türk milletinin karşısında mevzilenmiş olan TTB’ye destek mesajları bu kapsamda gecikmemiştir. Allah muhabbetlerini artırsın. Büyük Türk milletinin hepsine verecek bir cevabı olacaktır." denildi.

Açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun bugün yaptığı TTB'ye destek ziyareti de şu ifadelerle hedef alındı:

"Bu kapsamda bugün Türk Tabipleri Birliğini ziyarete giden Kılıçdaroğlu’nun yakasına takılan siyah kurdele, kendisini hangi kirli güçlere teslim ettiğinin utanç nişanesi olarak hafızalarda yer edecektir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin hekimleri suçlu ilan ettiğini iftira eden Kılıçdaroğlu’nun bu iftirasını ispatlamasını şerefine emanet ediyoruz.Kılıçdaroğlu’nun ziyaretlerine Kandil’le devam edip etmeyeceği, bu görüşmenin Kandil’in siyasi temsilcileriyle seçimden önce yaptığı gibi gizli mi olacağı da ayrıca merak konusudur."

Yorumlar (1)
kerhaneci bedri 4 hafta önce
homoseksül den parti başkanı olmaz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?