İzmirli o vekil de Bahçeli'nin elini öptü mü?

İyi Parti'li o ismin de Bahçeli'nin elini öptüğü iddia edildi. Konuyla ilgi konuşan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise "Bizim ilkelerimize bağlı kalacak olanlara yanımızda yer alabilir. Uymayanlar derhal İyi Parti’yi terk etsin” ifadelerini kullandı.

POLİTİKA 09.07.2018, 10:43 09.07.2018, 11:31
İzmirli o vekil de Bahçeli'nin elini öptü mü?

TUGAY CAN / İZGAZETE - 24 Haziran seçimleri öncesinde kurulan Millet İttifakına katılan ve 24 Haziran seçimleriniden sonra ittifakı sonlandıran, İyi Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu mecliste yemin ettikten sonra Bahçeli'nin konuşması dikkat çekti. Kameralara yansıyan görüntüler sosyal medyada Dervişoğlu, Bahçeli'nin elini öptü olarak yorumlanırken, 24 Haziran seçimleri öncesinde Devlet Bahçeli'ye karşı söylemlerde bulunan Dervişoğlu'nun, Bahçeli'nin karşısındaki bu tavırları büyük tepki topladı.

"İYİ PARTİ'Yİ DERHAL TERK ETSİNLER"

Dervişoğlu'na en sert tepki ise İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den geldi. Akşener, “Ben siyasi nezaketi iyi bilirim. Ancak bu yapılan siyasi nezaket değildir. Partimize; Fetö’cü, ipsiz sapsız diyen ve hatta genel başkanın namusuna kadar laf edenlere böyle hürmet göstermek siyasi nezaket değildir. Bizim ilkelerimize bağlı kalacak olanlara yanımızda yer alabilir. Uymayanlar derhal İyi Parti’yi terk etsin” dedi.

Yorumlar (1)
Yıldırım 2 yıl önce
Elini öpmesine gerek kalmamış virgül olmuş daha ne yapsın
banner96
banner178
12°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?