İzmir’deki CHP’li başkanın iki müdürü Cumhur İttifakı’nı seçti!

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun’un belediyede görevli olan iki müdürü başkan aday adaylığı için istifa kararı aldı. Fen İşleri Müdürü Buğra Akın MHP’yi, Park ve Bahçeler Müdürü Abdullah Özüdoğru ise AKP' yi tercih etti.

POLİTİKA 18.12.2018, 10:39 18.12.2018, 10:45
İzmir’deki CHP’li başkanın iki müdürü Cumhur İttifakı’nı seçti!

MEHMET İŞLER- Türkiye, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlere kilitlenirken süreç İzmir’de de hareketli bir şekilde işliyor. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) yer aldığı Cumhur İttifakı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile İYİ Parti’den oluşan Millet İttifakı’nın kıyasıya rekabet yaşayacağı İzmir’de her gün yeni bir gelişme gerçekleşiyor.

BİR MÜDÜR MHP’Yİ BİR MÜDÜR AK PARTİ’Yİ TERCİH ETTİ!

CHP’nin iktidar olduğu Dikili’de Belediye Başkanı Mustafa Tosun yeni dönem için ‘göreve devam’ kararı almıştı. Belediyeden aday adaylığı için istifalar gerçekleşirken iki ilginç hamle dikkat çekti. Fen İşleri Müdürlüğü görevinden istifa eden Buğra Akın MHP’den aday adayı oldu. Aynı zamanda Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevini bırakan Abdullah Özüdoğru ise AKP’den aday adaylığı başvurusunda bulundu.

EGEDESONSÖZ

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
15°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?