İz Gazete Genel Yayın Yönetmeni Ümit Kartal: 'Sadece İzmir'i değil, Ege'yi de takip edeceğiz '

İz Gazete Genel Yayın Yönetmeni Ümit Kartal, #Seçim2019 Yurttaş Haber Takip Ağı'nın İzmir ve Ege haber akışının merkezinin İz Gazete'nin yeni ofisi olacağının kesinleştiğini söyledi.

POLİTİKA 23.03.2019, 16:48 23.03.2019, 17:06
İz Gazete Genel Yayın Yönetmeni Ümit Kartal: 'Sadece İzmir'i değil, Ege'yi de takip edeceğiz '

Yerel Medya Koordinasyonu kurucu üyelerinden olan İzmir merkezli İz Gazete kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Ümit Kartal da bu ağın bir parçası olarak 31 Mart seçimlerine hummalı şekilde hazırlanıyor.


 #Seçim2019 Yurttaş Haber Takip Ağı’nın İzmir ve Ege haber akışının merkezinin İz Gazete’nin yeni ofisi olacağı kesinleşirken, çalışmalara ilişkin bilgi veren Kartal, “İzmir Büyükşehir’de Tunç Soyer’in rahat kazanacağı biliniyor ancak alacağı oy oranının öneminin yanı sıra, ilçelerdeki durum ve daha da önemlisi Millet İttifakı’yla Cumhur İttifakı arasında ciddi çekişmenin olduğu Balıkesir, Deniz, Manisa gibi kentlerin seçim sonuçları hem Ege’yi hem de Türkiye’yi yakından ilgilendiriyor. Biz de Yerel Medya Koordinasyonu ve Yurttaş Haber Takip Ağı’nın bu kentlerdeki muhabirleriyle yakın bir ilişki halinde Ege çapındaki tüm gelişmeleri takip edeceğiz ve buradan da İstanbul’da kurulacak büyük haber merkezine düzenli bilgi aktaracağız.” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
15°
orta şiddetli yağmur
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?