İşte CHP Parti Meclisi'nde oylanan listenin son hali

CHP'de 31 Mart yerel seçimlerinde gösterilecek belediye başkan adaylarına ilişkin liste, Parti Meclisine sunuldu.

POLİTİKA 27.01.2019, 19:35 28.01.2019, 02:43
İşte CHP Parti Meclisi'nde oylanan listenin son hali

TUGAY CAN / İZ GAZETE - CHP, 31 Mart yerel seçimlerinde göstereceği adaylar üzerine çalışmalarını sürdürüyor. 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin İzmir adayları olarak yarışacak isimler Parti Meclisi'ne sunuldu.

PM'ye sunulan liste şu şekilde;

Yorumlar (3)
Hörü Neşe Çevik 2 yıl önce
Tire yi nasıl iyi Parti'ye verirler halen aklım almıyor. Yazık çok yazık... Tire deki adaylarımiza ve Tabana yazık ettiler. Mevcut CHP de olan bir ilçe nasıl ittifaka veriliyor... Allah akıl fikir versin.
Gülşen Önder 2 yıl önce
Urla'Ya NURŞEN BALCI'yı istiyoruz.
Hem dürüst hem çalışkan başarılı bir insan yıllardır Chp için evini barkını ailesini bile feda eden gece gündüz demeden özveriyle çalışan bir insan.Yıllarca partinin çeşitli kademelerinde görev almıştır,halen İzmir İl Kadın Kolu Başkanlığı yapmaktadır.Lütfen böyle bir insan yok sayılamaz.
Renan Yaşar Atalay 2 yıl önce
Çok sinirlendim ve üzüldüm.Halkın istediği ve inandığı insanlar neden aday gösterilmiyor da tanımadığımız aday gösteriliyor.Bayraklı Osmangazi de oturuyorum.2000 yılından beri burada oturuyorum.Hasan Karabağ sayesinde insan olduğumuzu anladık tüm kadınlar olarak değer kazandık ve sosyal hayata katıldık evlerinde oturan kadınlar belediyenin meslek kursları sayesinde evlerimizden dışarıya çıktık ve meslek sahibi olduk saygı gördük.Bayraklıya başka başkan istemiyoruz illaki de HASAN KARABAĞ diyoruz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?