İnce'den seçim çalışmaları yürüten partililere nazar boncuğu

CHP Güzelbahçe Kadın ve gençlik kolları seçim çalışmalarını kapı kapı sokak sokak çalışmaya devam ederken Başkan İnce’de nazar değmesin diye hepsine ‘nazar boncuğu’ taktı.

POLİTİKA 05.03.2019, 09:33
İnce'den seçim çalışmaları yürüten partililere nazar boncuğu

Seçime az bir süre kala çalışmalarını hızlandıran Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe İlçe Örgütü her gün bir mahallede alan çalışması yürütüyor. Çalışma esnasında zaman zaman küçük kazaların yaşanması üzerine CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa İnce ve CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen ekiplere nazar değmesin diye nazar boncuğu taktı.

Kadın ve Gençlik kollarının tüm zorluklara rağmen çalıştıklarını söyleyen Başkan İnce, “Bizim cefakâr ve vefakâr kadınlarımız, gece demeden sıcak soğuk demeden afiş, bayrak asan gençlerimiz biz onların çalışmalarına borçluyuz. Bizleri halkımızla buluşturup dertlerini dinleyip bizlere aktaran, yeri geldiğinde yüzüne kapı kapanıyor, yeri geldiğinde azar işitiyorlar yeri geldiğinde köpeklerin saldırısına bile uğruyorlar ama yine de hiçbir şey onları uğruna mücadele ettikleri ideolojiden geri çevirmiyor ve çalışıyorlar. Onlara büyük bir borcumuz var. Bazı olumsuzluklara karşı onları korusun diye nazar boncuğu takıyoruz. Onları korusun, ayaklarını taşa değdirmesin diyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
19°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?