İnce: 'Cumhuriyet’in ilkelerinden bir an olsun ayrılmadım'

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerine katılacak siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki incelemeler tamamlandı.

POLİTİKA 04.03.2019, 13:00
İnce: 'Cumhuriyet’in ilkelerinden bir an olsun ayrılmadım'

Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa İnce ve Güzelbahçe Belediye Meclis Üyesi Adayları Atatürk Mahallesi’nde bulunan Atatürk Anıtının önün de buluştular, ardından CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen ve Belediye Başkanı Mustafa İnce Atatürk anıtına çelenk sundu ve saygı duruşunda bulunuldu.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimlerinin bekçileri olduğunu söyleyen Başkan İnce, “Büyük önderin söylediği gibi ‘Benim iki büyük eserim vardır; biri Türkiye Cumhuriyeti diğeri de Cumhuriyet Halk Partisi’ biz bu iki esere canımız pahasına sahip çıkacağız. Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizin karşısında saygıyla eğiliyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda bütün meclis üyelerimizle birlikte tam kadro söz veriyoruz; Cumhuriyetine ve devrimlerine sahip çıkacağız. Öncesinde ve 10 yıllık Belediye Başkanlığım süresince hiçbir zaman Cumhuriyet’in ilkelerinden bir an olsun ayrılmadım ve ayrılmayacağım. 31 Mart akşamı Güzelbahçe’de bütün meclis üyelerinin meclise girmeleri için canla başla çalışacağız ve Güzelbahçe’den İzmir’e tüm Türkiye’ye baharı müjdeleyeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?