İmamoğlu'na CHP İzmir Gençlik Kolları'ndan destek!

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini iptal etmesinin ardıdan Ekrem İmamoğlu'na CHP İzmir Gençlik Kolları'ndan destek geldi.

POLİTİKA 10.05.2019, 15:30
İmamoğlu'na CHP İzmir Gençlik Kolları'ndan destek!

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye seçimini iptal edip seçimin yenilenmesi kararı almasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHPEkrem İmamoğlu'na destek kampanyası devam ediyor. CHP İzmir Gençlik Kolları'da Ekrem İmamoğlu'na destek vermek amacıyla kampanya çağrısında bulundu. CHP İzmir Gençlik Kolları Başkanı Ozan Uyan, büyük bir yardım kampanyasını hedeflediklerini söyleyerek, "İlçe başkanlarımız ve il yöneticilerimiz ile birlikte temsili olarak yardımlarda bulunduk. Ancak bunun devamında bütün ilçelerde ve illerde büyük bir yardım kampanyasını parti gençlik kolları olarak hedefliyoruz. Çünkü öğrenciler harçlıklarından, kitap paralarından ve insanlar çocuklarının rızıklarından fedakarlık gösterirken ilk adı Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti olan bir gençlik örgütünün bu konuda geride kalması beklenemezdi. İzmir'in her noktasında bizler nasıl 1919'da bir demokrasi ve özgürlük mücadelesiyle savaş verilmişse; bugün 2019'da bir özgürlük ve demokrasi mücadelesi, bir hak yememe mücadelesinin içerisinde olduğumuzu biliyoruz." dedi.

"NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ"

Uyan herhangi bir talimat durumunda göreve hazır olduklarını belirterek, "İlk günde söylediğimiz gibi herhangi bir talimat ve ihtiyaç durumunda Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Gençlik Örgütleri göreve hazırdır. Gerekirse İzmir'i karış karış gezdiğimiz gibi İstanbul'un da her toprağını karış karış gezmeyi kendimize bir görev arz ederiz ve şunu gayet iyi biliyoruz ki biz gençler bugün eğer bir eksiklik varsa, ne gerekiyorsa yapacağız ve şu andan itibaren İzmir'de demokrasi için bir kampanya ateşini başlatıyoruz. Bütün ülkemizin ve İzmirimizin güzel ve aydınlık insanlarını Ekrem İmamoğlu'nun kampanyasına destek vermeye çağırıyoruz."ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
25°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?