İduğ: 'Ben'le bir şey olmaz, biz olacağız'

Gece geç saatlere kadar süren PM (parti meclisi) toplantısında adı listeye çıkan ve CHP Bornova Belediye Başkan Adayı olan Mustafa İduğ, CHP Bornova İlçe Örgütü'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

POLİTİKA 29.01.2019, 09:11
İduğ: 'Ben'le bir şey olmaz, biz olacağız'

Bornova'da coşkulu bir şekilde karşılanan İduğ'a Göztepeli taraftarlar da tezahüratları, havai fişekleri ve açtıkları dev pankartla destek oldu.

Bornova İlçe Örgütü önünde akşam saatlerinde toplanan vatandaşlara seslenen İduğ, güzel işler başaracaklarının altını çizerken partiye emek veren tüm CHP'li üyelere duyduğu minneti şöyle ifade etti: "Bu seçim organizasyonunda örgüt öyle büyük işler yaptığını gösteriyor ki, bu seçim kampanyasında inanılmaz işler başaracağız. Öyle %40'lar değil, 60'lar 70'ler yapacağız. Örgüt başımın tacıdır. Adını sayamadığım birçok ilçe başkanlarının katkılarından dolayı, partiye emek veren tüm Cumhuriyet Halk Partili üyelere minnettarım."

Kadın kollarına olan inancını ve Bornova'da kadınların yapacağı çalışmaların önemini dile getiren İduğ, geç saatlere kadar kendisine emek veren gençlik kollarına da teşekkürlerini iletip coşkulu kalabalıktan kadın kolları ve gençlik kolları için büyük bir alkış istedi.

17 YÜREKLİ ADAY ADAYINA TEŞEKKÜR

MYK ve PM sürecinde kendisine verdikleri destekler için Mahir Polat ve Kamil Okyay Sındır'a teşekkür etmeden geçmeyen Bornova Belediye Başkan Adayı İduğ, Bornovalılara büyük hizmet vereceklerini söyledi. Ayrıca, belediye çalışanlarının da gerçekleştireceği ekip çalışmasının önemli olduğunu vurgulayan İduğ sözlerine şöyle devam etti: "Değerli Bornovalılar, seçim dönemi içerisinde 500 bin nüfuslu Bornova'da 17 tane yürekli başkan aday adayı çıktı. Onlara da buradan büyük bir alkış istiyorum. Ankara'da olduğum sürece beni yalnız bırakmayan Mahir Polat ve dün gece 4,5'ğa kadar parti meclisinin açıklamasında genel merkezde nöbet tutan sayın Kamil Okyay Sındır'a tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bornova'ya hizmet etmek için 2 bin 500'ye yakın çalışanımızla en büyük hizmeti vereceğiz, en büyük ekip çalışması onlarla olacak. Bu mücadele öne çıkan bir sloganımız var; biz Bornova'yı büyütmek için geldik, Bornova'yı her alanda büyütmek istiyoruz. Belediye çalışanlarımız olmadan bir şey olabilir mi? 'Ben'le bir şey olabilir mi? 'Biz'le olacak."

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?