Gümrükçü'den İstanbullulara 'gelme' çağrısı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin iptal edilmesi ve 23 Haziran tarihinde seçimin tekrardan yenilmesinin kararının ardından Ege ve Akdeniz bölgelerinde başlatılan 'İstanbullular gelme' kampanyasına Çiğli Belediyesi'de katıldı.

POLİTİKA 08.05.2019, 09:35 08.05.2019, 10:08
Gümrükçü'den İstanbullulara 'gelme' çağrısı!

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, YSK'nın  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediyesi seçimlerini 23 Haziran tarihinde yapılması kararını almasının ardından Ege ve Akdeniz bölgelerinde bulunan tatil ilçeleri afiş kampanyası başlattı. İlçeler sosyal medya hesaplarından yayınladığı afişlerde, İstanbullular'a seçim günü ilçelerine gelmeme uyarısında bulundu.

Kampanyaya Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'de sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak katıldı. Kuş Cenneti ile özdeşleşen flamingoları da 'İstanbullular Gelme’ kampanyasına dahil eden Gümrükçü, paylaşımında, '22 Haziran’da tüm İstanbulları Flamingolarla birlikte sandığa yollamak için biri Anadolu’ya diğeri Avrupa’ya olmak üzere iki İstanbul otobüsü benden" ifadelerini kullandı. 

Çiğli Belediyesi'nin yapmış olduğu ’24 Haziran’da dönecekler sonra herkesi bekleriz çünkü eminiz ki 24 Haziran’dan sonra #herŞeyÇokGüzelOlacak’ mesajı da oldukça ses getirdi.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'nün paylaşımı:

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
23°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?