Gümrükçü'den 'Büyük' çıkış: 'Hepsi bizim adayımız'

Cumhuriyet Halk Partisi Çiğli İlçe eski Başkanı Utku Gümrükçü, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının birkaç gün içerisinde açıklanacağına dikkat çekerek, "Hepsi bizim adayımız. Kim aday gösterilirse etrafında kenetleniriz." dedi.

POLİTİKA 14.01.2019, 13:32 15.01.2019, 10:33
Gümrükçü'den 'Büyük' çıkış: 'Hepsi bizim adayımız'

İZ GAZETE - 31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçim için geri sayım başladı. Cumhuriyet Halk Partisi'nde hemen her gün İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı ile ilgili ortaya iddialar atılıyor. Konuyla ilgili en büyük çıkış Cumhuriyet Halk Partisi Çiğli İlçe eski Başkanı Utku Gümrükçü'den geldi. Gümrükçü, yaptığı açıklamada 'Hepsi bizim adayımız.' ifadesini kullanarak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kim belirlenirse, partinin onun etrafında kenetleneceğini söyledi.

'CUMHURİYET KAZANACAK, İZMİR KAZANACAK'

Gümrükçü, "1919'un 100. Yılında,  31 martta Turkiye'nin en önemli seçimlerinden biri yaşanacak... Kuvvayi Milliye'nin başkenti İzmir'de Cumhuriyet Halk Partisi Tek adam rejimine karşı mücadele edecek ve yerel kalkınmayı sağlayacak Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklayacak... Bu yarışın sonunda Partimiz kıymetli aday adaylarımızdan birini kamuoyuyla paylaşacak... Partimizin adayı hangi yoldaşımız olursa olsun tüm Cumhuriyetçiler onun etrafında kenetlecek... Cumhuriyet kazanacak!  İzmir kazanacak!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
19°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?