Geçtiğimiz günlerde açıklamıştı: 'Soyer, o isimle sahaya indi'

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, seçim çalışmaları kapsamında Buca'da o isimle birlikte sahaya indi.

POLİTİKA 09.03.2019, 13:31 09.03.2019, 14:05
Geçtiğimiz günlerde açıklamıştı: 'Soyer, o isimle sahaya indi'

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde birlikte çalışacağını açıkladığı İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe ile birlikte sahaya indi. Soyer ile Gökçe'nin Buca'da gerçekleştirdiği Buca Sosyal Yaşam Kampüsü'ne gerçekleştirdikleri ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Buca Belediye Başkan adayı Erhan Kılıç da katıldı. 

Bir araya gelen üçlünün kahve içerek sohbet ettiği bilgisine ulaşılırken, Soyer, Gökçe ve Kılıç huzurevinde bulunan iki ve üç kişilik odaları ziyaret etti.

'GÖKÇE İLE BİRLİKTE .ÇALIŞACAĞINI AÇIKLAMIŞTI'

Soyer'in Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı Başkanlar toplantısında kim ile çalışacağı konusuna açıklık getirmiş , “Büyükşehir’de çok değerli bürokratlar var. Büyükşehir’de bizlere katkı sunacak herkesle çalışırım. Buğra Gökçe de değerli bir bürokrat. Projelerin devamı ve takibi noktasında önemli işler yapıyor. Onunla çalışmaya devam edeceğim” demişti.

Yorumlar (2)
Zübeyde Peker 2 yıl önce
2 güzel insan sahada✌️
Bucali 2 yıl önce
Buca neden bu hale getirdiler anlamak çok zor belki birilerinin değirmenine su taşımak umarım sandıkta bunun cevabı çok sert olmaz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
16°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?