‘Gaziemir’de yanan meşale Türkiye’yi saracak’

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir Belediye Başkan aday adayı Yüksel Demirsoy gazetemizi ziyaret etti. Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Demirsoy, “Ben inanıyorum ki, Gaziemir’de yanan meşale, ateş, kıvılcım Türkiye’yi saracak. Biz hep beraber Türkiye’yi kurucu değerlerine kavuşturacağız.” dedi.

POLİTİKA 28.11.2018, 15:01 28.11.2018, 15:06
‘Gaziemir’de yanan meşale Türkiye’yi saracak’

İZ GAZETEGazetemize ziyarette bulunan Gaziemir Belediye Başkan aday adayı Yüksel Demirsoy gündeme dair açıklamalarda bulundu. Demirsoy,  "Belediye başkanları park-kanal-yol yapar, çöp toplar. Ama biz öncelikle Gaziemir’de 150 bin yurttaşımız ile gönül köprüsü kuracağız. Gaziemir’de is bırakan değil, iz bırakan bir belediye olacağız. Gaziemir’de 150 bin yurttaş ile gönül köprüsü kurduktan sonra Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte vefanın olmazsa olmaz olduğunu önce ilçemiz sonra İzmir’e en son da ülkemize anlatacağız. Çünkü biz tarihi derinlikleri olan bir medeniyetiz. Bunun kültürünü Cumhuriyet Halk Partisi’nde sağlam kökleri ile beraber yaşatması gereken biziz.” diye konuştu.

29 EKİMİ DOLU DOLU YAŞAYACAĞIZ’

Noterden onaylanmış, 41 tane projeye sahip olduğunu ifade eden Demirsoy, Cumhuriyet’in kurucu değerlerine sahip çıkacaklarını söyledi. Demirsoy, “Biz Gaziemir’de, 919 ilçe 81 ilde olmayan 29 Ekimleri bir hafta festival havasında içi dolu dolu ortak akılla da belirleyeceğimiz programlarla gerçekleştireceğiz. Ben inanıyorum ki, Gaziemir’de yanan meşale, ateş, kıvılcım Türkiye’yi saracak. Biz hep beraber Türkiye’yi kurucu değerlerine kavuşturacağız. Bu yolda en önemli projemiz bu. Öte yandan Gaziemir birinci derece bir deprem bölgesi. Her evde bir deprem çantası ve her evde deprem eğitimini almış bireyler bulunacak. Ayrı deprem timlerimiz olacak. Bunun için kapsamlı bir eğitim gerekiyor. Bunu başarabileceğimizi düşünüyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
22°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?