Fatih Portakal'dan Zeybekci yorumu

31 Mart yerel seçim sonuçları açıklanmaya başladı. Fox Tv’de sonuç analizleri başlarken Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya yayında dikkat çeken ifadeler kullandı.

POLİTİKA 31.03.2019, 19:56 31.03.2019, 20:11
Fatih Portakal'dan Zeybekci yorumu

İZ GAZETE- 31 Mart yerel seçim sonuçları açıklanmaya başlandı. Fox Tv'de İzmir sonuçlarına analizinde Fatih Portakal, Zeybekci hakkında yorum yaptı.

Sandıkların yüzde 12 si açılmasına rağmen yayın yasağının olduğunu vurgulayan Fatih Portakal İzmir hakkında şu ifadeleri kullandı: “İzmir’in rengi belliydi. Nerdeyse yüzde 60’a dayanan bir Tunç Soyer tablosu var.” Portakal, öte yandan Nihat Zeybekci’nin eskiden Ekonomi Bakanı olmasına dikkat çekerek “Türkiye’de toz pembe bir ekonomi tablosu çizen önemli bir isim” dedi.

Yorumlar (2)
Nakliyat Yapanlar 1 yıl önce
Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com olarak nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.
Nakliyat Yapanlar 1 yıl önce
Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
17°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?