DİSK'ten Aksoy'a makamında ziyaret

31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediye başkanlarına ziyaretler düzenleyen DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’u makamında ziyaret etti.

POLİTİKA 20.05.2019, 17:43 20.05.2019, 18:08
DİSK'ten Aksoy'a makamında ziyaret

23 Haziran’da gerçekleşecek İstanbul seçimleri hakkında Başkan Aksoy ve DİSK Temsilcisi Sarı istişare ettiler. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’a sendika ziyaretleri sürüyor. Başkan Aksoy’u bugün DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı makamında ziyaret etti. Sarı’ya ziyaret sırasında Başkan Yardımcısı Mehmet Cin ve Mustafa İlhan ile beraber Başkan Danışmanı Faik Bozkuş eşlik etti.

Aksoy ve Sarı’nın gündeminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimin yinelenmesi vardı. Aksoy, “ 23 Haziran yerel seçimleri, bir seçimin ötesinde demokrasinin önemli mihferi olacaktır. Bu seçimlerin sonucunda inanıyorum ki ‘Herşey Çok Güzel Olacak’ ve Türkiye yeni bir döneme girecektir” dedi. Buna yönelik Sarı, “ İstanbul’un seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yeni mottosu olan ‘ Herşey Çok Güzel Olacak’ herkese umut ışığı veren sevgi dolu bir slogan. Seçimlerin yasa dışı gerekçelerle iptaline karar verilmesi son derece üzücü. Bizler sizin gibi cesur ve genç kanların başkanlığından gurur duyuyoruz. Bu anlamda yeni başkanlığınızı kutlarım. 23 Haziran için ise söylenecek her şeyin sloganda mevcut olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

DİSK Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, Belediye Başkanı Serdar Aksoy’a yeni döneminde başarı dileyerek Belediye’den ayrıldı.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
17°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?