Disiplin Kurulu'na sevk edilen Serdar Aksoy CHP'den istifa etti!

Kesin ihraç talebi ile tedbirli olarak Disiplin Kurulu’na sevk edilen Menemen’in CHP’li belediye başkanı Serdar Aksoy partisinden istifa ettiğini duyurdu.

POLİTİKA 18.11.2020, 17:10 18.11.2020, 18:57
Disiplin Kurulu'na sevk edilen Serdar Aksoy CHP'den istifa etti!

İZ GAZETE - CHP tarafından kesin ihraç talebi ile tedbirli olarak Disiplin Kurulu’na sevk edilen Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy partisinde istifa ettiğini duyurdu. Aksoy, ‘Hizmet etmek için seçildim ve hizmete devam edeceğim, CHP’den istifa ediyorum’ dedi.

Serdar Aksoy’un açıklaması;

‘’Sandıkla gelen sandıkla gider mantığı demokrasinin temel ilkesidir. Menemenimize hizmet etmek için seçildim ve hizmete de devam edeceğim. Üyesi olduğum CHP'den istifa ediyorum. Belediye başkanı olarak halkımızın vermiş olduğu yetkiyle görevimin başında olduğumu belirtirim.’’

Yorumlar (4)
menemenli 4 ay önce
ee başkan chplilerin oyuyla seçilmedin mi sen,madem partiden istifa ettin belediye başkanlığından da istifa et? seni oraya biz chpliler getirmedik mi?
T.C Erol DURUKAN 4 ay önce
Kabahat sende değil. Seni belediye bşk'nı gösterende KA-BA-HAT
Dervis 4 ay önce
Seçimle gelen seçimle gider.Belirlenme şekli bir kenarda,CHP nin ilçe Bşk,il bsk,Gnl merkezi nasıl seçimle geldiyse bu beld baskanida seçimle gelmiştir.Hic kimse bunu unutmasın.Ama CHP nin aday belirleme sistemi önsecimle olsaydı böyle olmazdı.Oncd önsfcim ve liyakatli,parti mutfağını konuşmak gerekli.Ortada kesin suç yokken ferman yanlist8,CHP harcamayı bu kadar kolay yapmalıydı.
menemenli 4 ay önce
bu adam chplilerin oyuyla seçilmedi mi kardeşim? ben partili olarak istemiyorum adamın o makamı işgal etmesini,işçi maaşını veren adam gibi hizmet yapan biri gelsin istiyorum belki? benim partimden istifa ediyorsa çok yürekliyse makamdan da istifa etsin.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
15°
açık
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?