DEU Manav Selvi'nin kaleminden kaçamadı

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde başlatılan ve Rektör Nükhet Hotar tarafından duyurulan tanzim satışı, Evrensel gazetesi karikatüristi Sefer Selvi'nin de konusu oldu.

POLİTİKA 03.03.2019, 09:51 03.03.2019, 10:07
DEU Manav Selvi'nin kaleminden kaçamadı

İZ GAZETE - Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Nükhet Hotar'ın 28.02.2019 tarihinde sosyal medya hesabından "İzmir'de örnek bir projeyi daha hayata geçiren üniversitemiz, mensuplarımızın uygun fiyatlarla meyve sebze satın alabileceği 'DEÜ Manav' standının ilkini Tıp Fakültemizdeki kantininde hizmete açtı. Hayırlı olsun." ifadeleri ile duyurduğu tanzim satışı tepkilere neden olmuştu. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da eleştirilen Rektör Hotar'ın uygun fiyatlı manav açıklaması Evrensel Gazetesi karikatüristti Sefer Selvi'nin de gözünden kaçmadı. 

Yorumlar (1)
Ersen 2 yıl önce
Rektör hanım domatese hıyar'a gösterdiği özeni asli görevi olan sağlık konusunda da göstermesini bekliyoruz Sıradan bir vatandaş gibi muayene için randevu almaya çalışsın bakalım hazır soğan gibi ulaşabilecekmi ? Katkı payı vermeden muayene ve tetkik neredeyse imkansız hale gelmiş rektör manavlıkla meşgul
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?