Deniz Yücel istifa iddialarına Whastsapp'tan yanıt verdi

CHP İzmir İl Başkanı Yücel, hakkında görevinden istifa edeceğine yönelik çıkan iddialar sonrası il yöneticilerine WhatsApp’tan mesaj yazdı.

POLİTİKA 27.01.2019, 23:45 28.01.2019, 02:43
Deniz Yücel istifa iddialarına Whastsapp'tan yanıt verdi

İZ GAZETE  - Cumhuriyet Halk Partisi’nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ilçe belediye başkan adaylarının da belli olacağı kritik PM toplantısı ederken İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun şok istifa haberi geldi. Kaftancıoğlu’nun istifa haberi sonrasında İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in de ‘istifa’ kararı aldığı iddiası gündeme gelirken, Yücel istifa iddialarına WhatsApp’tan il yöneticilerine mesaj atarak yanıt verdiği bilgisine ulaşıldı.

 Yücel’in mesajında şu ifadeleri kullandığı öğrenildi:

"Arkadaşlar hepinizin rahatsızlığını biliyorum. Şu anda bize düşen görevimizin başında durmak ve partimize sahip çıkmak. Yanlış giden çok şey var ama yanlışlarla mücadele etme yöntemi görevimizin başında kalarak partiyi seçimlere götürmektir. Yanlışlar kongrelerde kurultaylarda konuşulur, tartışılır ve düzeltilir. Ancak görevimizin başında olmazsak hiçbir yanlışı düzeltemeyiz. Partililik bilinci her şeyin üzerinde. Seçimlere 2 ay kala yanlış yapma lüksümüz yok. Bu süreç bittikten sonra il yönetiminde durumu değerlendireceğiz."

Yorumlar (2)
izmirli 2 yıl önce
YAHU KARDEŞİM NASIL İL BAŞKANISIN ÖRGÜTLERİN NABZINI ÖLÇEMİYOR MUSUNUZ SİZ ADAY LİSTESİ HAZIRLAYIP VERSENİZE İLÇELERE GÖRE ÖRGÜTLERE TEKER TEKER SORUP İLÇELERDE ANKET YAPTIRIP GENEL MERKEZİN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRSANIZA SİZ NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ AKPYE Mİ VERECENİZ İZMİRİ DERDİNİZ NE ÇİĞLİYE ALİ ENGİNİ KOYMUŞSUNUZ BU ADAM YÜZÜNDEN 8 İLÇE KAYBETTİ CHP MENEMENE SERDAR AKSOY DEMİŞSİNİZ 6 AYLIK TANINMAYAN ADAM SIRF BABASI ESKİ VEKİL DİYE BAŞI OKŞANIYOR ADAY GÖSTERİLİYOR BU MU SİZİN ÖRGÜTÇÜLÜĞÜNÜZ BU MU PARTİCİLİĞİNİZ YAZIKLAR OLSUN OY MOY YOK SİZE YETER BE SEÇMENİN NABZINI TUTMAYI ÖĞRENİN AZ MENEMENDE YILLARDIR EMEK VEREN KOŞTURAN SORUN ÇÖZEN ALİ KEMAL ELİTAŞ GİBİ ADAM VAR SERDAR AKSOYU ATIYORSUNUZ ÇİĞLİDE UTKU GÜMRÜKÇÜ GİBİ ADAM VAR ATAMIYORSUNUZ DERDİNİZ NE SİZİN İZMİRİ AKPYE VERMEKSE SİZ BİZE SÖYLEYİN BİZ AKPYE OY VERELİM KENDİNİZİ YORMAMIŞ OLURSUNUZ İŞİNİZ KOLAYLAŞIR YETER BE
chp 2 yıl önce
yüreğin varsa delikanlıysan istifa et lan
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
18°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?