Deniz Yücel'den Koçer açıklaması: 'Bu planlanmış bir saldırı'

Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer’in silahlı saldırıya uğramasının ardından CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İz Gazete’ye açıklamalarda bulundu. Yücel, Koçer’e yapılan silahlı saldırının planlı olduğunu söyledi.

POLİTİKA 12.01.2020, 13:51 12.01.2020, 15:21
Deniz Yücel'den Koçer açıklaması: 'Bu planlanmış bir saldırı'

İZ GAZETE - Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer’in silahlı saldırıya uğraması sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İz Gazete’ye açıklamalarda bulundu. Yücel, Ali Rıza Koçer’e yapılan saldırının, planlı bir saldırı olduğuna dikkat çekti.

Yaşanan olaydaki tek tesellilerinin herhangi bir yaralanma ya da ölüm yaşanmaması olduğunu ifade eden Yücel, “Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve partimize uzun yıllar emek vermiş ve hizmet etmiş birisi. Dün akşam kendisine gerçekleştirilen saldırı görünen o ki planlı bir olay” ifadelerini kullandı.

‘YARGI SÜRECİNİN BAŞLAYACAĞINA İNANIYORUM’

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Planlı olarak gerçekleştirilen bu saldırının ardından emniyetin olayın faillerini ve arkasındaki kişileri tespit edeceğini ve haklarında yargı sürecinin başlayacağına inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
31°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?