Dayanç: 'Balçova'da yeni ve umut veren bir siyaset şart!'

Eski Cumhuriyet Halk Partisi Balçova Meclis üyesi Muharrem Dayanç, Balçova'da siyasetin değişmesi çağrısında bulundu.

POLİTİKA 11.11.2019, 11:02
Dayanç: 'Balçova'da yeni ve umut veren bir siyaset şart!'

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi eski Balçova Meclis üyesi Muharrem Dayanç, parti içerisinde başlayan kongre sürecine dair önemli açıklamalarda bulundu.Dayanç açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Değişim hayatın karşı konulamaz kuralıdır!. Çünkü hayat bizi sürekli değişime zorlar.. Çoğumuz sanki içinde bulunduğu ortamı hiç değişmeyecekmiş gibi görür, değişen koşullara uyum göstermek yerine mevcudu korumaya çalışır. Değişime direnir. Siyasette de 16 yıldır Balçova’da tek kişi tarafından yönetilen , siyaset yapılmasın önünü tıkayan ve partiyi küçülten bir siyasi anlayışa karşı karşıyayız.. Herkesi kucaklayan ,siyaseti büyüten, ve yeni bir siyaset yapma yöntemi ve söylemi geliştiren sağlıklı bir ilçe yönetimi oluşması hem Balçovamızda hemde kentimizde büyük bir heyacan yaratacaktır.. Yaşamın her alanında değişimi savunan biri olarak Yeni kadroların önünün açılması adına , gençlere ve geleceğe dair yeni yüzlerin aktif siyasete katılması anlamında da Balçovada bir değişimin ihtiyaç olduğuna inanıyorum.. İşte bu yüzden Biz Balçova’da değişimi savunuyoruz ve üyenin iradesinin herşeyin üstünde olduğuna inanıyoruz.. Belediyenin örgütü dizayn etmediği ve kamunun gücünün üye üzerinde söz sahibi olmadığı bir siyaseti inşaa etmek istiyoruz.. Bu bağlamda kimseyi ötekileştirmeden, Herkesi kucaklayan bir yeni siyaset yapma kültürünü hedefliyoruz.. Partimizin ve Genel Başkanımızın iktidara giden yolda hem ülkede yakaladığı hemde İzmir’de yakaladığı bu başarılı sürec’e bizlerde katkı koyacağız.. Balçova'da da Yenilenerek ve büyüyerek geleceğin kadrolarını yaratmak İçin hep birlikte değişim için ve partimiz için çalışacağız"

Yorumlar (1)
Kemal can 1 yıl önce
Muaharrem dayanç her dönem güç kimdeyse onun siyasetini yapma huyu edinmiş.Daha önce çalkayanın sıkı savunucusu, her şeye rağman ona toz kondurmayan bir siyaset güdüyordu.Şimdi kalkmış adaletten bahsediyor.Dayanç siyasette bu kadar çabuk saf değiştirmemeli bence
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?