CHP’li Kotan’dan esnaf çıkışı; “Onlar beşli çetelerin, biz halkın yanındayız”

CHP İzmir İl Gençlik Kolları pandemi döneminde devletten destek alamayan, açıklanan paketlerde kendisine yer bulamayan ve git gide daha kötü hale gelen esnafın derdini anlatan video hazırladı. Gençlik Kolları’nın, esnafın ve vatandaşın ekonomik durumunu konu alan videosu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

POLİTİKA 22.02.2021, 12:20 22.02.2021, 12:25

Pandemi döneminde, kepenk kapatma noktasına gelen esnafın ve ekonomik darboğazla mücadele eden vatandaşın sesi olmak adına gerçekleştirilen video kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekonomiyle ilgili açıklamalarına da yer verildi.

HALKIN İKTİDARINI KURACAĞIZ

CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan, “Bugün geldiğimiz noktada vatandaşın vermiş olduğu ekonomik savaş ve biz gençlerin yaşadığı gelecek kaygısı, Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri haline gelmiştir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi gençleri olarak her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olacağız. Nereye gidersek gidelim, nerede olursak olalım onların haklarını savunacağız.”Dedi. Genç Başkan; Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun çok kıymetli bir sözü var: ‘Vatandaşın cebinden, boğazından alıp tefecilere para saçanlara artık bu millet oy vermeyecek’ İlk seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi önderliğinde şahsın hükümetini tarihin derinliklerine yollayıp, sosyal devlet anlayışıyla güçlendirilmiş halkın iktidarını hep birlikte kuracağız. Diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?