CHP’li gençlerden yağmur altında 'Her şey çok güzel' olacak mesajı!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gündoğdu Şenliği bugün Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşti.

POLİTİKA 16.06.2019, 12:56 16.06.2019, 13:21
CHP’li gençlerden yağmur altında 'Her şey çok güzel' olacak mesajı!

CHP İzmir il gençlik kolları yapılması planlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesinde Gündoğdu Meydanında buluştu. Dj ve müzik grubunun yer aldığı konserde İzmirli gençler doyasıya eğlendi; hava şartları dahi onları etkilemedi.  İzmir büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile başlayan Çav Bella akımını devam ettiren gençler yağmurda Çav Bella söylediler. Ayrıca etkinliğe giriş kitap bağışı üzerinden sağlandı. Toplanan kitapların Ekrem İmamoğlu Başkanlığında kurulacak kütüphaneye bağışlanması planlandı.

Etkinlikte konuşan CHP izmir İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Uyan böyle bir etkinlikte bir araya gelmekten çok mutluluk duyduğunu, bu tarz etkinlikler arttıkça insanların daha çok bilinçlenceğini söyledi. Ayrıca böyle etkinliklerde birlikte olan gençlerin siyasete olan ilgilerinin arttığını ve partide görev yapmak istediklerini belirtti. Yapılması planlanan İstanbul seçimlerine de değinen Uyan, “ İzmir'in dağlarında açılan çiçekler Ankara'nın bağlarında, İstanbul'un yedi tepelerinde açtı. Ancak bunu hazmedemeyenler seçimi hukuksuz bir şekilde yenilediler. Şunu bilmelidirler ki bir çiçeği koparabilirsiniz ama baharın gelişini asla engelleyemezsiniz. 24 Haziran’da her türlü baskıya rağmen taşa topa tüfeğe rağmen biz kazanacağız, inanın kardeşlerim Her Şey Çok Güzel Olacak” dedi.

Büyük bir coşkuyla başlayan konser var olan hava şartlarına rağmen devam etti. Yaptıkları coverlar ile kendi hayran kitlesini yaratan Çirkef grubu seyirciler tarafından büyük bir beğeni topladı.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
20°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü