CHP'nin son İzmir anketindeki sürpriz isim kim?

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir’de yeni bir anket daha yaptırdığı ve 'İzmir Büyükşehir Başkanı olarak kimi görmek istersiniz’ diye yurttaşlara sorduğu öğrenildi.

POLİTİKA 03.01.2019, 17:59 04.01.2019, 10:38
CHP'nin son İzmir anketindeki sürpriz isim kim?

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının belirlenmesi için İzmir’de yeni bir anket daha yaptırdığı ortaya çıktı.

Alsancak’ta Toray Altan isimli bir yurttaşa anketörlerin, "Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin adayı olarak kimi görmek istersiniz? Kesinlikle oy vermem dediğiniz bir parti var mı? Kendinizi nasıl tanımlarsınız?( Demokrat, Laik vb.)" gibi soruları yönelttiği öğrenildi.

"Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kimi görmek istersiniz?" sorusunun seçeneklerinin ise şu şekilde olduğu bilgisine ulaşıldı:

1- Erdal Aksünger ( Parti Meclisi üyesi)

2- Selin Sayek Böke ( İzmir Milletvekili, Parti Meclisi Üyesi)

3- Özgür Özel (CHP Manisa Milletvekili, CHP Grup başkanvekili)

4- Tunç Soyer (Seferihisar Belediye Başkanı)

5- Tuncay Özkan (İzmir Milletvekili, CHP Genel Başkan Yardımcısı)

6- Abdül Batur (Narlıdere Belediye Başkanı)

7- Murat Bakan (İzmir Milletvekili)

8- Figen Baz

FİGEN BAZ KİMDİR?

Duymer İşitme Cihazları Genel Müdürü olan Figen Baz aynı zamanda EKOL Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Baz ile evli.  Figen Baz iki çocuk annesi.

Yorumlar (15)
Duygu Kale 2 yıl önce
Yaptığı her işte istikrarlı bir şekilde başarısını sürdüren Figen Baz'ı destekliyorum. Kendisinin başarılı bir iş kadını olarak İzmir'e çokça değer katacağı inancına sahibim.
Nejla S.Obus 2 yıl önce
Bir İzmir 'li olarak , gurur duydum. Figen Baz'ı gönülden destekliyorum.
Pelin Şaylı 2 yıl önce
Sevgili Figen Baz , çok kıymetli ve değerli..Kendisi işine, yöneticiliğine yüreğini , sağduyusunu, ve zekasını ekleyerek başarılı olan biridir.Çok faydalı ve yenilikçi olacağı inancındayız..Desteğimiz sizinle
Siyaset 2 yıl önce
Bu bayanın adını partide duyan varmı veya partiye çalıştığı varmı.kendi mesleğinde başarılı olabilir ama siyasete hiç duyulmamış isim galiba hastahaneye gidenlere adını duyurmak istemiş.
Serap sutcu 2 yıl önce
Kendi isinde başarılı oldüğü gibi bu istede başarılı bir birey olabilecegini inaniyorum başarılarılarinizin devamını dilerim❤
Serap sutcu 2 yıl önce
Kendi isinde başarılı olduğu gibi bu istede başarılı olacağına inanıyorum
Yiğit Can H. 2 yıl önce
İzmir'in başaralı iş kadınlarından Figen hanımı bu listede görmek gerçekten beni mutlu etti. İzmir'in siyasi tecrübeye sahip insanlara değil, başarısını kanıtlamış, İzmir için çalışan ve katma değer sağlayacak insanlara ihtiyacı var.
Pelin Şaylı 2 yıl önce
Sevgili Figen Baz , çok kıymetli ve değerli..Kendisi işine, yöneticiliğine yüreğini , sağduyusunu, ve zekasını ekleyerek başarılı olan biridir.Çok faydalı ve yenilikçi olacağı inancındayız..Desteğimiz sizinle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
19°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?