CHP'nin aday adayı kendisini aday ilan etti!

Cumhuriyet Halk Partili aday adayı sosyal medyadan adaylığını ilan etti.

POLİTİKA 10.01.2019, 15:17
CHP'nin aday adayı kendisini aday ilan etti!

TUGAY CAN / İZ GAZETE - 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir adayları halen merakla bekleniyor. Süreç içerisinde zaman zaman ortaya kimi iddialar atılsa da Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylarının Ocak sonunda açıklanacağı öngörülüyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde ilginç bir gelişme yaşandı. Cumhuriyet Halk Partisi Menemen Belediye Başkan aday adayı Serdar Aksoy sosyal medya hesabından, kendisini CHP Menemen Belediye Başkan adayı olarak gösteren, düzenlemiş bir fotoğraf paylaştı. 

Aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Menemen Belediye Başkan aday adayı Serdal Aksoy'u destekleyen bir grup tarafından da sosyal medyada Aksoy'un düzenlenmiş adaylık otobüsünü gösteren fotoğraf, kafaları karıştırdı. 

İşte o fotoğraf;

'ÖNCE SİLDİ, SONRA AÇIKLAMA YAYINLADI'

Aksoy bu paylaşımı bir süre sonra kaldırırken, sosyal medyada şu açıklamayı yaptı;

"Partimiz içindeki demokratik yarışta aday adaylığı sürecinin sonuna geldik. Atatürk'ün bize emanet ettiği CHP'mizi ilelebet yaşatmaya devam edeceğiz. Tüm makamlar gelip geçicidir fakat CHP kimliği ebedidir. Aday adaylığı sürecini birlikte yaşadığımız belediye başkanımız sayın Tahir Şahin ve arkadaşlarım Ömer Güney, Ali Kemal Elitaş, Erdoğan Çınar ile aynı gemide mücadele etmeye devam edecegiz. Bu yarışın kaybedeni yoktur. Tek kazananı vardır, o da partimiz CHP'dir."

Yorumlar (3)
ali 2 yıl önce
millete para basar broşür dağıttırır kendi gelip seçim çalışması yapmaz genel merkezde millete kulis yaparak aday olmaya çalışır güzel iş valla göreceğiz bakalım
Menemen 2 yıl önce
Menemenin adayi partiye menemen emek vermiş Ali Kemal Elitaş tir
çaltıköylü 2 yıl önce
ali kemal elitaşın hakkı yenirse çok büyük ayıp olur çok yazık olur menemene asarlıktaki hdp oylarını alabilecek tek kişidir elitaş
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
18°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?