CHP Narlıdere Adayı iş dünyasıyla buluştu

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Narlıdere belediye başkan adayı Ali Engin, iş dünyası ile buluştu.

POLİTİKA 12.03.2019, 13:44
CHP Narlıdere Adayı iş dünyasıyla buluştu

CHP Narlıdere Belediye başkan adayı Ali Engin, iş dünyasının temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan seçilmesi halinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri anlatan Başkan Adayı Engin, ilk ziyaretini İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulu üyelerine yaptı. Narlıdere'nin yatırım potansiyelinin artması ve ilçenin cazibe merkezi olması için yapılması gerekenleri konuştu.

Ali Engin ikinci olarak İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu'yu ziyaret etti. Narlıdere'deki esnafla işbirliği içinde çalışacaklarının sözünü veren Ali Engin "Emeğin en yüce değer olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda esnaf kardeşlerimle omuz omuza çalışacağız" dedi. Ali Engin, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret etti.

CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin "İş dünyası İzmir'in, Narlıdere'nin gelişimi ve geleceği için son derece önemli. Kentimizin en önemli iş insanlarını ziyaret ederek Narlıderemiz için yapmak istediklerimizi anlattık. 5 yıl sanayicimizle, esnafımızla işbirliği içinde çalışacağız. En güzel yatırımları birlikte hayata geçireceğiz. İlgi ve alakalarına teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
18°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü