CHP'li Yücel'den bir açıklama daha: 'Söz konusu hakaretse kimse sizin elinize su dökemez''

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel Cumhurbaşkanlığı savcıları tarafından 5 kişiye soruşturma açılması ve hukuki sürecin başlamasının ardından bir açıklama daha yaptı.

POLİTİKA 27.05.2020, 16:11 27.05.2020, 16:16
CHP'li Yücel'den bir açıklama daha: 'Söz konusu hakaretse kimse sizin elinize su dökemez''

İZGAZETE- Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Yücel; ‘’ Söz konusu hakaretse, memlekette kimse sizin elinize su dökemez.’’ diyerek AKP’yi eleştirdi.

CHP’li Karabağlar Belediye Meclisi Üyesi Dila Koyurga’nın 2013 yılında o dönem Başbakan olan Tayyip Erdoğan’a yönelik tweetleri için açılan soruşturma İzmir gündemine oturdu. AKP cephesi Koyurga ve CHP’ye yüklenirken CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Koyurga’yı ve partisini savundu.

İzmir üzerinden sunu gündem yaratmaya çalışıyorlar!

Yücel; ‘’Anlaşılan o ki, Saray ve Saray’a hizmet eden Akp’liler, Türkiye’de yıllardır artarak süren ekonomik kriz ve kendileri zenginleşirken halkın her geçen gün daha da yoksullaşması konuşulmasın diye, yeni suni gündemi İzmir üzerinden yaratmaya çalışıyorlar.

İktidarın cadı avcılığına özenen yöneticileri Türkiye’nin içler acısı ekonomik durumuna çözüm bulmak yerine, oturmuşlar sosyal medya arşivciliği yapmaya çalışıyor. Bizler elbette iddia edilen konular hakkında incelememizi tamamlayıp, gereğini yapacağız.

Ancak kendi paralı trolleri ve yandaş medya kurumlarındaki tetikçileriyle, partimize ve genel başkanımıza ağza alınmayacak hakaret ve küfürleri edenler, bize ahlak dersi vermeye kalkınca komik duruma düşüyorlar.

Ülke yangın yeri... Her gün işsizler ordusuna binlerce kişi katılırken, sınav tarihlerindeki saçma değişiklikle gençlerimizin geleceğiyle oynanırken, Saray talimatlarıyla davalar açılıp, tutuklamalar yapılıyorken gündem değiştirme oyununuza düşmeyeceğiz.

Söz konusu hakaretse, memlekette kimse sizin elinize su dökemez.

Yorumlar (1)
ammint von moni 1 ay önce
süleyman soylunun küfürleri bahçelinin küfürleri reizi küçük düşürdü davacıyım
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
30°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?