CHP'li Sengel'den örnek davranış: Çiçek yerine ÇYDD'ye bağış istedi

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel kendisine tebrik için çiçek yollamayan isteyenlerin ÇYDD'ye bağışta bulunmasını istedi.

POLİTİKA 04.04.2019, 17:52 04.04.2019, 18:10
CHP'li Sengel'den örnek davranış: Çiçek yerine ÇYDD'ye bağış istedi

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi'nde yerel seçimlerin heyecanı sona ermeyeceğe benziyor. 2014 yerel seçimlerinde İzmir'in Selçuk ilçesini AKP'ye kaptıran ve 2019'da yapılan yerel seçimlerde Filiz Ceritoğlu Sengel ile Selçuk'u yeniden kazanan CHP örgütünde büyük sevinç yaşanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk Belediye Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'in kendisine tebrik için çiçek göndermek isteyenlerin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışta bulunmalarını istedi. Sengel'in bu tutumu birçok kesimden olumlu tepki aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok da Sengel'e sosyal medya üzerinden destek çıktı. Altıok, "Güzel Selçuk'u Akp'den geri alan Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel, kendisine tebrik için çiçek göndermek isteyenlerin, #ÇağdaşYaşamıDesteklemeDerneği'ne bağışta bulunmalarını istedi. Ne kadar şık... Tüm Bld. Başkanlarımıza örnek olmasını diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
20°
kapalı
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?