CHP'li Polat, Kınık adayı ile seçim turunda

CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat, CHP Kınık Belediye Başkan Adayı Ahmet Özkan’la birlikte, Taştepe, Arpaseki ve Hamzahocalı Mahalleleri’ndeki halkın sorunlarını dinledi.

POLİTİKA 18.03.2019, 10:42
CHP'li Polat, Kınık adayı ile seçim turunda

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına devam ediyor. Polat, CHP Kınık Belediye Başkan Adayı Ahmet Özkan’la birlikte halkın sorunlarını dinledi. 31 Mart’ın çok önemli olduğunu vurgulayan Polat, “Bu seçim, 24 Haziran’ın eseri olan rejimin ilk seçimi. Bunun için çok önemli. Bu seçimlerde halkın iktidara kırmızı kart göstereceğine tüm kalbimle inanıyorum. Çünkü halk değişim istiyor” dedi.

"DÜĞÜNE KATILDILAR"

CHP’li Polat, Kınık Belediye Başkan Adayı Ahmet Özkan ve partililerle birlikte Kınık’ın Taştepe, Arpaseki ve Hamzahocalı Mahalleleri’nde alan çalışması gerçekleştirdi. Halkın sorunlarını ve yerel yönetimlerden beklentilerini dinleyen Polat, CHP’nin yerel yönetim bildirgesini anlattı. Polat ve Başkan Adayı Özkan, Arpaseki’de düzenlenen bir düğüne de katılarak, gelin ve damada mutluluklar diledi.

“31 MART ÇOK ÖNEMLİ”

Ülkenin önemli sorunları olduğunu vurgulayan Polat, sorunların çözümü için seçimin bir fırsat olduğunu söyledi. Polat, “Bu seçim değişen rejimin ilk seçimi. Bu nedenle de çok önemli. Bu seçimlerde halkın iktidara kırmızı kart göstermesi gerekiyor. Türkiye’nin her yerinde bu kırmızı kartın gösterilmesi şart. Bu iktidara mutlaka dur dememiz lazım. Çünkü halkımız artık değişim istiyor. İnanıyorum ki 31 Mart değişimin kapılarını aralayacak. 31 Mart’ta baharı hep birlikte getireceğiz” dedi.

KOOPERATİFÇİLİĞİN ÖNEMİNİ ANLATTI

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kooperatifçilik modelinin tüm bölgelere yayılmasının önemine dikkat çeken Polat, “İnanıyoruz ki İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Tunç Soyer, bu projeleri bir adım daha ileriye taşıyacak. Üreticinin köyünde ürettiği ürünler, kooperatifler aracılığıyla büyükşehirlere satılacak. Hem üretici malını değerinde satacak, ürünü tarlada kalmayacak. Hem de büyükşehirlerdeki insanlar doğal biçimde üretilen ürünleri değerinde satın alacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
15°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?