CHP'li İnal: 'Metal yorgunluğu tepeden tırnağa tüm AKP’yi sardı'

Bornova’nın mahallelerini karış karış gezen sivil toplum örgütleriyle tek tek bir araya gelen İnal, “Doğup büyüdüğüm, eğitimimi tamamladığım, doyduğum, baba olduğum kentime borcumu ödeme zamanı” dedi.

POLİTİKA 16.12.2018, 10:58
CHP'li İnal: 'Metal yorgunluğu tepeden tırnağa tüm AKP’yi sardı'

CHP Bornova Belediye Başkan Aday Adayı Ethem İnal’dan doğup büyüdüğü Bornova Erzene Mahallesini ziyaret etti.

31 Mart Yerel seçimlerinin en başarılı partisinin CHP olacağını söyleyerek sözlerine başlayan İnal, “CHP olarak başarı çıtasını 31 Mart’ta en tepeye koyduk. Cumhuriyet Halk Partisi yerelde ve genelde yüksek katma değerli ekonomik büyümeyi, hakça sosyal bölüşümü, çağdaş ve nitelikli bir yaşamı yurttaşlarımızın refahı için öncelikli amaç edinmiş bir partidir. Türkiye’nin dört bir yanında, İzmir’imizde, Bornova’mızda partimiz seçimlerden zaferle çıkacak ve bu ilkeleri hayata geçirecek. AKP’nin hizmet etmeye ne takati ne de dermanı kaldı. Yılgınlık, metal yorgunluğu tepeden tırnağa tüm AKP’yi sardı. Biz geleneğin ve geleceğin partisiyiz. 95 yaşındaki partimiz ilk günkü ruhla ve ilk günkü heyecanla halkımızı layık olduğu yaşama kavuşturma arzusu ile yanıp tutuşmaktadır” dedi.

“DOĞDUĞUM, DOYDUĞUM, BABA OLDUĞUM KENT”

Bornova Erzene Mahallesinde yoğun bir ilgi ile karşılanan İnal, “Doğup büyüdüğüm, eğitimimi tamamladığım, doyduğum, baba olduğum kentime borcumu ödeme zamanı. Etkin, verimli, şeffaf ve denetlenebilir bir yönetim anlayışıyla kentimize hizmet etme zamanı. Hemşerilerimizin huzuru ve refahını sağlayabilmek için; ekonomik ve sosyal hayata dair atılımları, yatırımları aralıksız hayata geçirme zamanı. Kentimizin sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini biliyoruz. Başkanlığımızda hizmet binalarını tek çatı altında toplayacak yurttaşlarımızın hizmet alımında zaman kaybına uğramalarının önüne geçeceğiz” dedi.

“KENTİMİZİN HER NOKTASINA TAŞIYACAĞIZ!”

Geleceğin kenti Bornova’yı yaratmak için göreve talip olduklarını söyleyen İnal, “Sürdürülebilir enerji eylem planımız hazır. Belediye binalarında ve parklarında yeşil kaynaklı enerji üretimine geçeceğiz. Üretimi güneş tarlaları ve rüzgar enerjisiyle destekleyeceğiz. Artan nüfusla birlikte daralan yaşam alanlarını hızla arttıracak, kentimizin modern ve çağdaş kimliğinin güçlenmesine vesile olacağız. Bornova’mızın spor kenti kimliğini ileriye taşıyacak, güçlendirecek çalışmaları yatay ve dikey yapılaşma fark etmeksizin kentimizin her noktasına taşıyacağız” dedi.

Yorumlar (1)
Yıldırım 2 yıl önce
Sn.İnal başarılar dilerim ancak CHP halktan koptu birde partideki aşırı uç temsilcileri zarar verdi bizim kerhen verdiğimiz oyları CHP başarı zannedip çok rahat davranıyor muhalefetmi değilmi inan onu bilmiyoruz Adayları seçime birkaç ay kala tanıyoruz sonra unutuyoruz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?