CHP'li Güney adaylık dosyasını teslim etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seferihisar Belediye Başkanı aday adayı Ahmet Güney, aday adaylığı dosyasını CHP İl Başkanı Deniz Yücel'e teslim etti.

POLİTİKA 19.10.2018, 15:09 19.10.2018, 15:32
CHP'li Güney adaylık dosyasını teslim etti

CHP Seferihisar Belediye Başkanı aday adayı olan Ahmet Güney, " Uzun bir süredir parti tabanımız ve  halkımızdan gelen yoğun talep doğrultusunda öncelikle ailemin ve 4,5 yıldır birlikte ilçemize hizmet ettiğimiz  Belediye Başkanımız Sayın Tunç  Soyer ‘ in bilgisi ve onayı ile CHP Seferihisar Belediye Başkanı  aday adaylığına başvuruda bulundum. Üyesi olmaktan gurur  duyduğum partim CHP'de, 4,5 yıldır büyük bir  onurla Belediye meclis üyesi olarak yaptığım halka hizmet görevine bundan sonra Belediye  Başkanı olarak devam etmek istiyorum. Eğer partim takdir edip beni aday gösterirse halkımızda kıymetli oylarıyla başkan seçerse Tunç Başkanımızın bıraktığı yerden nöbeti devir alarak, ekibimle birlikte ilçemize hizmet etme fırsatı bulacağız.Kısıtlı imkanlara rağmen birçok başarılı projeye imza atan Seferihisar’ımızı dünya markası haline getiren Tunç Başkanımızın bu güne kadar uyguladığı tüm projelerine sahip çıkıp, bu projelere yenilerini ekleyerek hizmet aşkıyla görevimizi yerine getireceğiz. Cumhuriyet değerlerini özümsemiş, Atatürk ilkelerine bağlı, sosyal demokrat belediyecilik anlayışına uygun olarak ,toplumsal ve  kamusal yararı herşeyden üstün tutarak, görev yapacağız.

"SEFERİHİSARI HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ"

Kazanmış olduğu bilgi ve tecrübelerini belediye yönetimine  yansıtacağı ifadelerini kullanan Güney, "İlçemizin doğal, tarihsel ve kültürel kimliği ile hak ettiği yere gelmesini ve ilçe halkının eşit  hizmet almasını sağlayacağız. Doğup büyüdüğüm ve yaşadığım ilçemle ilgili hayallerimi ve somut projelerimi halkımızın desteği ile gerçekleştireceğiz. Bu istediğim gerçekleştiği taktirde ilçemde kalıcı eserler bırakarak fark yaratmış olacağız. Belediyemizi başta muhtarlar, STK lar dernekler, odalar, ve kooperatiflerle birlikte ortakakılla yönetip başarıya ulaşacağız.Bana bu zorlu süreçte desteğini esirgemeyen başta aileme, Tunç Başkanıma, Belediye meclis üyelerine, CHP Seferihisar ilçe örgütüne, kadın kolları ve gençlik kollarına, tüm STK lara ve tüm dostlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Diğer aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim".

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner212
banner96
16°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?