​​​​​​​CHP Konak’tan sandık yemini

CHP Konak Belediye Başkan Adayı ve Millet ittifakının ortak adayı Abdül Batur, CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşcu, CHP Konak Belediye meclis üyesi adayları ve 31 Mart yerel seçimlerinde,seçim günü sandıklarda görev yapacak olan sandık görevlileri, Tarihi Havagazı fabrikasında düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

POLİTİKA 25.03.2019, 12:52
​​​​​​​CHP Konak’tan sandık yemini

31 Mart yerel seçimlerinde,seçim günü sandıklarda görev yapacak olan sandık görevlileri, okul ve bina sorumlularıyla, Tarihi havagazı fabrikasında düzenlenen etkinliktebir araya gelerek seçim günü yapılacak çalışmaların önemine dikkat çeken CHP Konak Belediye Başkan Adayı ve Millet ittifakının ortak adayı Abdül Batur, ‘Son ana kadar, sandıkların başından ayrılmak yok’ dedi. Batur “ Bu seçim her seçimden daha önemli. Yerelde kazanmak, genelde kazanmanın ilk adımıdır. Bize güvenen, sandığa giderek vatandaşlık görevini yerine getiren tüm vatandaşlarımızın oylarına sahip çıkmamız gerekiyor. Biz ‘Her Gün On Bin Adım’ anlayışıyla yola başladığımız seçim yolculuğumuza aynı hızla yağmur, çamur demeden devam ediyoruz. Fakat bu çalışmalarımızın yansıyacağı sandıklarımıza sahip çıkmak görevlerin en önemlisi. Hepimiz görevimizi, son oy pusulası sayılana, seçim neticeleneceği ana kadar görev yerlerimizi terk etmeden devam edeceğiz. Bu bizim için en önemli görevdir. Sandıklara sahip çıkmak bizim onurumuzdur. Şimdi 31 Mart günü gerçekleştireceğimiz bu kutsal görev için hep birlikte el ele vererek yemin edeceğiz” dedi. Başkan Batur’un 31 Mart yerel seçimlerinde,seçim günü sandıklarda görev yapacak olan sandık görevlileri, okul ve bina sorumlularıyla birlikte hep bir ağızdan yemin ettiler.

Seçim Yemini

"31 mart pazar günü yapılacak yerel seçimlerde; mahalle, okul sorumlusu ve sandık görevlisi olarak üstlendiğim bu kutsal görevde seçim günü sabah 7'de sandığımın başında olacağıma, bu onurlu görevi son oy sayılana, imzalı tutanağı alana kadar mücadele edeceğime, cumhuriyetimizin kurucusu gazi mustafa kemal'in partisi, cumhuriyet halk partimize, partimizin oylarına, büyükşehir belediye başkanlığında tunç soyer'e, konak belediye başkanlığında abdül batur'a sahip çıkacağıma şerefim üzerine and içerim. Yaşasın cumhuriyet, yaşasın mustafa kemal atatürk!"

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?