CHP Kemalpaşa aday adayı Taner Doğan ittifakı tabana yaydı

CHP Kemalpaşa Belediye Başkan aday adayı Taner Doğan Millet İttfakı’nın fiilen yerel seçimlerde de hayata geçtiğini belirterek, “Bu ittfakın ruhunda vatan sevgisi var” dedi.

POLİTİKA 27.12.2018, 10:55
CHP Kemalpaşa aday adayı Taner Doğan ittifakı tabana yaydı

Kemalpaşa’da çalışmalarını sürdüren Taner Doğan, İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ile İyi Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Coşkun Dinçer’i de ziyaret etti. Her iki ziyaretin de güzel bir taban buluşması olduğunu vurgulayan Taner Doğan şunları söyledi:
“Gerçek ittifak tabanda kabul görendir. Kırkpınar ve Dinçer’i ziyaretim bunun en güzel göstergesi oldu. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun milletvekili seçildiği bölgede, tavandaki buluşmayı tabana yaymak bizim başlıca sorumluluklarımız arasındadır. Biz Kemalpaşa’dan yola çıktık. Bu kervan 31 Mart’ta Kemalpaşa’ya, İzmir’e ve tüm Türkiye’ye baharı getirecek. Millet ittifakı milletin refahı olacak.”


Taner Doğan, Kemalpaşa’nın tüm mahallelerinde ayak izi olduğunu belirterek, “Tarlada izi olmayanın sofrada yüzü olmaz. Kemalpaşa sokaklarını karış karış dolaşarak şehrimizin geleceğine ilişkin planlarımızı anlattık. Kemalpaşa İzmir’in giriş kapısıdır. Kapıya damgamızı vuracağız” dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
27°
açık
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İZ DERGİ
Günün Karikatürü Tümü