CHP Karaburun ilçe örgütünde toplu istifa

CHP Karaburun teşkilatında yönetim kurulu üyeleri istifa ettiklerini açıkladı. İstifalarını veren isimler tarafından yapılan açıklamada 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde fikirlerinin alınmadığı gerekçesiyle CHP'deki görevlerinden istifa ettikleri belirtildi.

POLİTİKA 12.02.2019, 17:53 12.02.2019, 19:19 Tugay Can
CHP Karaburun ilçe örgütünde toplu istifa

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi Karaburun İlçe örgütünde 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi peşi sıra istifalar geldi.

CHP Karaburun İlçe teşkilatında Yönetim kurulu üyeleri Sibel Güldiken, Kenan Ulusan ve Abdullah Denizkuşu Gençlik Kolları Başkanı Gizem Bayburt, Kadın kollarından Ayzer Çetintürk ve CHP Parti üyesi Sezin Taylan Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar.

‘FİKRİMİZ ALINMADI’

İlçe teşkilatı istifalarını gerçekleştiren isimler yaptıkları yazılı açıklamada “31 Mart Yerel seçimlerine gidilen süreçte belediye başkan adaylığı ve ilçe belediye meclis üyelikleri belirlenirken, defalarca yönetim olarak müdahil olmak istememize rağmen fikrimiz alınmadı. Bu sebeplerden dolayı istifa ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Yorumlar (2)
karaburunlu 6 ay önce
demek ki sizler sadece bir aday için yönetici oldunuz. sevdanız CHP değilmiş. Sizler Partimizden de istafa etmelisiniz
Gerçek Karaburunlu 6 ay önce
Hem aday belirlemesinde hem de meclis üyelerinin belirlenmesinde halkın ve İlçe yöneticilerinin onayını almayanlar bu konuda fikir beyan etmeliler. Parti içerisinde tam demokrasinin işlemesini isteyen Tüm Karaburun halkı ve cumhuriyet halk partililer bu tutarlı ve dürüst davranışınızı takdirle karşılamaktadır.
banner96
27°
açık
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü