CHP İzmir gençliğinden birlik ve beraberlik yemeği

CHP İzmir Gençlik Örgütleri, İl Gençlik Örgütü’nün düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldi. Akşam yemeğinde konuşan ve birlik mesajları veren İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan, “Partimizin iktidarı yolunda gençliğin dinamizminin belirleyici olacağına inanıyoruz. Yan yana gelerek, gençliği siyasette aktör haline getirmek için birlikte mücadele edeceğiz” dedi.

POLİTİKA 25.10.2020, 13:52 25.10.2020, 14:25
CHP İzmir gençliğinden birlik ve beraberlik yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Gençlik Örgütleri İlçe Başkanları, İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan ve il yönetiminin düzenlediği yemekte buluştu.

Buca Belediyesi ve Buca İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen akşam yemeğine CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Buca Belediye Başkan Yardımcıları Eşref Çakır ve Barış Özreçber katıldı. Akşam yemeğinde konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan birlik ve dayanışma mesajları verdi.

GENÇLİK SİYASETTE AKTÖR OLACAK!

İzmir gençliğinin dayanışma ve birlik içinde ilerlediğini vurgulayan Kotan, “İlçe başkanlarımız, il yönetimimiz ve Buca ilçe yönetimimiz ile birlikte kaynaşma adına bir yemek düzenledik. Buca İlçe Başkanımızın ve yönetiminin yeni atanması sebebiyle yemeği Buca’da düzenleme kararı aldık. Yemeğimize katılan ve bize ev sahipliği yapan; Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Belediye Başkan Yardımcıları Eşref Çakır ve Barış Özreçber ile birlikte Buca İlçe Başkanımız Hacer Taş’a teşekkür ederiz. İzmir’e ve İzmir gençliğine yakışır bir yemekti. Gençlik susmaz mottosu ile çıktığımız bu yolda şarkı türkü ve sloganlarla yemeğimizi sonlandırdık. Bu tarz toplu ve İzmir’in bütününe hakim organizasyonları devamlı hale getirerek İzmir gençliğinin birliğini ve gücünü en doğru şekilde ortaya çıkaracağız. Partimizin iktidarı yolunda gençliğin dinamizminin belirleyici olacağına inanıyoruz. Gençliği siyasette aktör yapmak için mücadele edeceğiz. Bunun için dayanışma ve birlik içerisinde hareket etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
12°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?