CHP İzmir'den 23 Nisan'a özel video!

CHP İzmir İl Başkanlığı 23 Nisan’a özel bir video yayınladı. Videoda Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Yücel, Tunç Soyer ve CHP İzmir vekilleri yer aldı.

POLİTİKA 23.04.2020, 11:51 23.04.2020, 12:09

CHP İzmir İl Başkanlığı 23 Nisan’a özel bir video yayınladı. Videoda 23 Nisan mesajı verenler arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP İzmir vekilleri yer aldı.

Kutlama videosunda şu ifadelere yer verildi;

Bütün cihan bilmelidir ki; artık bu devletin ve bu milletin başında, yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir”diyerek, Milletin Meclisi’ni açtı Gazi Mustafa Kemal. Millet olma duygusuna erişeli tam 100 yıl oldu bugün. Tam 100 yıldır, ‘egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!’ diyerek mücadelesine devam edenlerin kenti İzmir’den tüm dünyaya selam olsun! Bu günler geçecek, yine meydanlarda Ulusal egemenliğimizi, Cumhuriyetimizi, Zaferimizi kutlayacağız. Sağlıkla, umutla buluşacağız. gelecektedir yaşanmamış günlerin en güzeli, birlikte yaşayacağız! Her şeyi çok güzel yapacağız, birlikte çalışacak, birlikte paylaşacak, birlikte başaracağız. İnanın çocuklar, güzel günler göreceğiz, güneşli günler! Çağdaşlığın, demokrasinin, güler yüzlü insanların ve kurtuluşun kenti İzmir’in,dostlukları ve sevgileriyle bize güç veren, birlikte mücadele etmekten onur duyduğum yurttaşlarımın Büyükşehir Belediye Başkanı, Atatürk’ün, Milli Mücadelenin, Kuvayi Milliyenin ve Kuruluşun Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Milletvekillileri ve İl Başkanı olarak, Millet Meclisimizin 100. yaşına şahitlik etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Daha nice demokrasi, sağlık, barış ve sevgi dolu yüz yıllara ulaşmak umuduyla; Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun. Şunu unutmayın, Cumhuriyetimizin 100. Yılında, cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandıracağız...

Yorumlar (1)
nuri 1 yıl önce
dolar bozdurup fişini getirene yemek bedava, diyen lokantacı esnaf kardeşim sizlerede günaydın,
Günün Karikatürü Tümü
banner96
16°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?