CHP İzmir'de 2 önemli zirve: İl yönetimi Soyer'le buluşacak, ilçe başkanları toplanıyor!

CHP İzmir, 2 önemli zirveye imza atacak.  Perşembe günü İl Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ile bir araya gelecek. Pazartesi günü ise İl Başkanı Yücel ilçe başkanlarıyla toplantı yapacak. 

POLİTİKA 30.06.2021, 12:33 30.06.2021, 12:35
CHP İzmir'de 2 önemli zirve: İl yönetimi Soyer'le buluşacak, ilçe başkanları toplanıyor!

Gizem TABAN/İZ GAZETE- Normalleşme sürecinin başlamasıyla siyasi partiler de çalışmalarına hız verdi. İzmir’de en güçlü siyasi parti konumunda olan Cumhuriyet Halk Partisi de (CHP) normalleşme süreciyle birlikte saha ve örgüt çalışmaları için düğmeye bastı. Uzun süredir pandemi nedeniyle birçok yüz yüze toplantıyı gerçekleştiremeyen CHP İzmir İl Örgütü 2 önemli zirveye imza atacak. 

İlk olarak 1 Temmuz Perşembe Günü saat 09.00’da CHP İzmir İl Yönetimi ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer bir araya gelecek. İzmir Marina’da gerçekleşecek kahvaltılı toplantıda belediye ve örgüt çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunulacak. 5 Temmuz Pazartesi ise CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, ilçe başkanlarıyla Tarihi Asansör’de kahvaltıda bir araya gelecek. Saat 09.30’da gerçekleşecek toplantıda parti içi çalışmalar masaya yatırılacak. 
Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘erken seçim’ çağrısının ardından saha çalışmalarını hızlandıran CHP İzmir’de, önümüzdeki günlerde il yönetim toplantılarının ilçelerde yapılması yönünde bir hazırlık olduğu da öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
34°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?