CHP Güzelbahçe sevimli dostları unutmadı

CHP Güzelbahce İlçe Örgütü sokak hayvanlarını unutmadı. İlçe ve kadın kolları yöneticileri satın aldıkları yaklaşık 200 kilogram kedi ve köpek mamasını sokak hayvanlarına dağıttı.

POLİTİKA 02.04.2020, 09:00
CHP Güzelbahçe sevimli dostları unutmadı

Güzelbahçe’de dar gelirliler ile 65 yaş üstü yurttaşlarımızın ihtiyaçları belediyeler ve kaymakamlık tarafından karşılanırken, CHP İlçe Örgütü de sokak hayvanlarına sahip çıktı. İlçe yöneticileri ve kadın kolları tarafından satın alınan kedi ve köpek mamaları ilçenin çeşitli mahallelerinde parklarda ve sokaklarda yaşayan kedi ve köpeklere verildi.

CHP Güzelbahçe Kadın Kolları Başkanı Fadime Özkan Aydar, “İnsanlara Büyükşehir ve ilçe belediyemiz ile kaymakamlığımız bünyesinde oluşturulan ekipler tarafından yardım ve destek yapılıyor. Partili kadınlar olarak ‘Biz de sokakta aç kalan hayvaları besleyelim’ dedik ve satın aldığımız kedi ve köpek mamalarını mahalle mahalle gezerek sokak hayvanlarının bulundukları yerlere bıraktık. Bu sadık dostlar yeryüzünün bir parçası. Onları korumamız lazım. Bu nedenle hem doğamızı, çevremizi koruyalım, hem de sokak havyalarına sahip çıkalım” diye konuştu.

Bu arada elde kalan mamanın bir bölümü de Belediyeye ait Geçici Hayvan Barınağı’ndaki hayvanlar için barınağa bırakıldı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?