CHP Güzelbahçe'den Muharrem İnce'ye destek

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye bağış yapmak isteyen Güzelbahçeliler banka önünde toplandı. 7’den 70’e yüzlerce kişi 10 ile 13 bin 900 lira arasında değişen miktarlarda bağışta bulundu.

POLİTİKA 22.05.2018, 15:19
CHP Güzelbahçe'den Muharrem İnce'ye destek

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, eşi Nilüfer İnce, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, belediye meclis üyeleri ve yüzlerce vatandaş Güzelbahçe İş Bankası önünde öğleden sonra bir araya geldi. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye bağış yapmak isteyen yüzlerce kişi paralarını bankamatikten ve gişelerden yatırdı.

CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, “Bizim cumhurbaşkanı adayımızın arkasında devletin imkanları ve holding patronları yok. Bizim adayımızın arkasında halkımızın gücü var. 7’den 70’e Güzelbahçeli yurttaşlarımız cumhurbaşkanı adayımıza sahip çıkıyor. Bugün halkımızın en az 10, en fazla 13 bin 900 lira bağışta bulundu. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi. Çam, halkın bu desteğiyle Muharrem İnce’nin mutlaka cumhurbaşkanı olacağına inandığını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
12°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?